מגדל הבינלאומי ממוקם בלב ליבו של סיטי תל אביב הוא נבנה כחלק מקומפלקס שכולל את מגדל הבינלאומי שני בניינים שעברו שיפוץ ושימור מתחם הסיטי של תל אביב מכיל שילוב של בניינים לשימור היסטוריים לצד מגדלי משרדים ומגורים מודרניים וחדשים, בתי קפה ייחודיים, מסעדות מגוונות השוכנות במבנים לשימור, השדרה המפורסמת של רוטשילד, נווה צדק ססגונית ומיוחדת, שווקים לוינסקי, שוק הכרמל, בתי מלון ייחודיים השוכנים בבניינים בני למעלה מ- 100 שנים הכל במרחק הליכה של כמה דקות.

השילוב של בנייני מגורים מגדלי מגורים ומגדלי משרדים, בנייני משרדים בתי קפה, מסעדות, שווקים, בתי מלון, כל אלו גורמים לסיטי של תל אביב לפרוח ולהיות אזור מבוקש מאוד עבור הסקטור העסקי, בנקאי וכמובן חברות ההייטק השוכנות במתחם.

מגדל הבינלאומי ממוקם על ציר הרחובות יהודה הלוי, הרצל, שדרות רוטשילד, צמוד לתחנת הרכבת הקלה החדשה, בסמיכות לצירי תנועה של מטרופולין תל אביב, הנגישות לסיטי מצוינת ותשתפר כאשר תתחיל לפעול בו הרכבת הקלה המתוכננת לפעול בסוף 2021.

מגדל הבינלאומי מגדל יוקרתי ומבוקש במיקום נהדר על שדרות רוטשילד נוף לשדרה ומתנשא לגובה של 22 קומות המגדל מושכר להנהלת הבנק הבנלאומי.

כתובת: רחוב שדרות רוטשילד 42 תל אביב
שטח קומה במגדל הבינלאומי: כ- 1,181 מ"ר
מחירי השכירות מגדל הבינלאומי: 115-125 ש"ח למ"ר ברמת גמר
מחיר מקום חניה: 1,000-1,200 ש"ח למקום
שמירה: 24/7
אכלוס: מיידי
חניה תת קרקעית: 300 חניות לדיירי המגדל ולמבקרים

לקבלת סיוע בחיפוש אחר נכס חייג
03-7318881 או מלא פרטיך:

בעלי נכסים?לייעוץ חינם חייגו: 03-731-8881
או לחצו כאן להשארת פרטים